Działalność firmy  "ASTECHPRO"  to :

- wykonywanie instalacji elektrycznych, przeróbki instalacji elektrycznych,
    - b
udowa sieci teleinformatycznych - niskoprądowych.
    - układanie okablowania strukturalnego,
    - d
ostawa centralek telefonicznych firmy SLICAN, ich instalacja, uruchomienie, konserwacja,
    - instalacja systemów alarmowych, dla biur, domków jednorodzinnych, pensjonatów, hoteli,
    -
uruchamianie telewizyjnych stacji czołowych dla pensjonatów, hoteli, domów mieszkalnych, konserwacja systemów antenowych TV SAT , DVB-T,
    - montaż anten TV do odbioru sygnału telewizji naziemnej i anten satelitarnych,

    - budowa instalacji monitoringowych zewnętrznych i wewnętrznych,
    - budowa instalacji SAP i kontroli dostępu,

.

Posiadane  doświadczenie gwarantuje należyte wykonanie zleceń.
Oferujemy wdrożenie rozwiązań opartych na produktach znanych i cenionych producentów .

[ @astechpro.pl ]

v1.0 @2006
© AS TechPro 2006
Created AS @2006